MÖBLER / Bord / Fällbord 16228249
nr 1622 8249
Fällbord
1800-tal. Diameter: 86 cm, höjd: cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:33:59
22/5 08:46:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor